Dovoľte svojmu biznisu prekvitať!

Som virtuálna asistentka so špecializáciou na digitálne služby
Pomôžem Vám rozvíjať Vaše podnikanie v online svete, ušetriť čas, peniaze aj energiu.
virtuálna asistentka Ľudmila Ondášová
georgia-de-lotz-kubiNW8MceM-unsplash _cropped

Kto je virtuálna asistentka?

Virtuálna asistentka je profesionálna asistentka, ktorá ponúka svoje služby podnikateľom na diaľku. Keďže je tiež podnikateľkou, za svoje služby Vám zvyčajne vystaví faktúru, ktorú si viete dať do nákladov. Nie je teda zamestnancom firmy, ale spolupracovníčkou, ktorá je jej dôležitou súčasťou.

Virtuálna asistentka pri svojej práci používa bežne dostupné softvérové nástroje a aplikácie. Mnohé asistentky majú za sebou niekoľkoročnú prax ako administratívny asistent alebo office manažér.

Virtuálny asistent, či asistentka poskytuje širokú škálu služieb, ktoré môžu zahŕňať bežné administratívne služby, správu kalendára a emailov, rôzne grafické služby či komunikáciu so zákazníkmi.  Ďalej to môže byť správa sociálnych sietíemail marketing a podobne. Zo špecializovaných zručností to môže byť napríklad účtovníctvo a dane, audítorské služby a mnohé iné.

Virtuálna asistentka je Vašou pravou rukou, ktorá Vám pomôže s operatívnymi činnosťami, čím získate čas na rozvoj podnikania, rodinu alebo koníčky.

Moja špecializácia

Špecializujem sa na tvorbu obsahu pre sociálne siete, copywriting, grafický dizajn a email marketing. Veľmi rada Vám  však pomôžem aj s administratívou, plánovaním a organizáciou.

Napriek mojim dlhoročným skúsenostiam s prácou pre podnikateľov a korporácie som sa rozhodla investovať do kurzov Virtuálnej Asistentky, ako aj Social Média Manažérky, ktoré mi poskytli ďalšie cenné zručnosti.

virtualna asistentka /virtual assistant Ľudmila Ondášová

Moje skúsenosti

Prečo je výhodné spolupracovať s virtuálnou asistentkou?

Spoľahlivá opora

Rada Vám pomôžem s úlohami, ktoré sú pre Vaše podnikanie podstatné a podporím Vás na Vašej ceste.

Dostupnosť a flexibilita

Som tu pre Vás v čase, keď ma potrebujete. Naša spolupráca môže byť jednorázová, krátkodobá alebo dlhodobá. Spoluprácu môžeme upravovať na základe kolísania pracovného zaťaženia.

Získate čas a energiu

Prenechajte na mňa svoje povinnosti a venujte sa ďalšiemu rozvoju Vášho podnikania alebo svojej rodine.

Ušetríte peniaze

Vyriešime spolu efektívne všetko podstatné a platíte len za vykonanú prácu. Nemáte žiadne ďalšie náklady ako pri bežnom zamestnancovi.

PONÚKANÉ SLUŽBY

DIGITÁLNE SLUŽBY

SOCIÁLNE SIETE 

MARKETING

GRAFIKA

ĎALŠIE SLUŽBY

ADMINISTRATÍVA

PLÁNOVANIE a ORGANIZÁCIA

COPYWRITING V ANGLIČTINE

Ako to funguje?

1

OBJEDNÁVKA

Ak máte záujem o virtuálnu asistentku, vypíšte formulár nižšie a napíšte, s akými úlohami potrebujete pomôcť a či pôjde o jednorázovú alebo pravidelnú spoluprácu.

2

SPOLUPRÁCA

Podľa typu a náročnosti zadaných úloh Vám vypracujem cenovú ponuku alebo hodinovú sadzbu, odhadneme množstvo času a termín dokončenia. Počas spolupráce budeme v kontakte a tiež budete môcť moju prácu sledovať.

3

REPORT

Po dokončení zadania Vám pošlem report práce s dĺžkou trvania jednotlivých činností a prípadné komentáre. Zároveň pošlem faktúru za vykonanú prácu.

Cenník služieb

Hodinová cena sa odvíja od mesačného rozsahu práce a každá cenová ponuka je zohľadňovaná individuálne na základe dohodnutých úloh/času.

MINI

10 hodín/mesiac (12€/hod.)

120€

MIDI

20 hodín/mesiac (11€/hod.)

220€

MAXI

40 hodín/mesiac (10€/hod.)

400€

Ak si nie ste istý koľko hodín práce si objednať alebo si chcete spoluprácu so mnou vyskúšať, môžete začať s najmenším balíkom a ďalšiu spoluprácu si dohodneme na základe reportu z predošlého obdobia. 
Na reportovanie odpracovaného času používam aplikáciu Toggl.

Referencie

Mark Manney_photo

Mark Manney​

„Ľudmilu som zamestnal ako svoju virtuálnu asistentku v roku 2019. Oceňujem jej nasadenie v práci a pozornosť venovanú detailom. Je lojálna, pracovitá a kreatívna.“

Prezrite si ukážky mojej práce v portfóliu

NEZÁVÄZNÁ OBJEDNÁVKA

Napíšte mi, s čím Vám možem ako virtuálna asistenka pomôcť.
Nie ste si istý, ktoré úlohy za Vás možem prevziať alebo koľko hodín práce to bude obnášať?
Dohodnite si bezplatnú 30 minútovú konzultáciu. Vyplňte formulár nižšie.
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

*Odoslaním formuláru súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Návrat hore