Kto je Vaša virtuálna asistentka?

Prečítajte si o tom, kto je Vaša virtuálna asistentka

Ľudmila Ondášová

Vitajte na mojej profesionálnej ceste!
 
Poháňa ma vášeň pre vytváranie a zdokonaľovanie procesov, vždy s ohľadom na organizáciu. Ku každej výzve pristupujem ako k príležitosti učiť sa a rásť. Pridajte sa ku mne v snahe o efektivitu a neustále zlepšovanie.
Moje rôznorodé pracovné skúsenosti siahajú do viacerých odvetví a strávila som viac ako 5 rokov v dynamickom prostredí Veľkej Británie. Do korporátneho sveta som vstúpila v Capita Insurance Services, kde som plynule prešla z recepčnej a administratívnej asistentky na projektovú asistentku IT tímu. Počas môjho pobytu v zahraničí som získala jazykový certifikát, avšak ovládla som angličtinu do tej miery, že som získala britský prízvuk.
 
Moja cesta pokračovala s Euromoney Yearbooks, spoločnosťou známou vo finančných kruhoch, kde som pracovala aj na oddelení publikácií.
virtualna asistentka /virtual assistant Ľudmila Ondášová

Celý životopis v anglickom jazyku si môžete pozrieť na mojom LinkedIn profile.

Po návrate z Anglicka som nastúpila na pozíciu office manažérky na jazykovej škole v Košiciach.
Okrem administratívnych povinností som zohrávala kľúčovú úlohu pri testovaní študentov, vytváraní skupín, komunikácii s klientami školy, fakturácii aj komplexnom riadení administratívy pre mzdové účtovníctvo. Okrem toho som mala na starosti podporu zahraničných učiteľov.
 
Následne som prešla do role učiteľky anglického jazyka na rôznych jazykových školách.
Na mojej nedávnej profesionálnej ceste som pracovala ako virtuálna asistentka pre americkú spoločnosť po dobu 9 mesiacov. Počas tohto obdobia som bola zodpovedná za koordináciu kľúčových úvodných stretnutí, dohadovanie kontaktov na úrovni generálneho riaditeľa alebo vlastníka firmy.
Vo svojej nedávnej pozícii špecialistky zákazníckej podpory pre poprednú softvérovú spoločnosť so sídlom v Spojených štátoch som využila svoje technické skúsenosti, aby som pomáhala nielen s nastavením robustného rezervačného systému pre nových klientov, ale aj pri riešení zložitých požiadaviek klientov a neustále som hľadala a poskytovala lepšie systémové riešenia pre používateľov softvéru.
 
Okrem podporných funkcií som sa ponorila aj do copywritingu, nastavenia webov na firemnej platforme, SEO a e-mailových marketingových kampaní.
 
Poháňaná vášňou pre efektivitu, kreativitu a neustále zlepšovanie prinášam do každej spolupráce množstvo skúseností. Spojme sa a preskúmajme, ako môžem prispieť k vášmu úspechu!

Máte záujem o moje služby?

Návrat hore